Wyróżnienia za działalność prospołeczną - Aktualności - KPP Czarnków

Aktualności

Wyróżnienia za działalność prospołeczną

Data publikacji 27.06.2018

Julia Szukała, uczennica klasy II Liceum o profilu policyjno-wojskowym z Edukacji Lubasz oraz Aleksandra Fręsko, uczennica klasy I Liceum Ogólnokształcącego – klasy mundurowej z Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie za szczególne zaangażowanie w działalność prospołeczną, otrzymały wyróżnienia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Gratulacje oraz pamiątkowe statuetki odebrały z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka oraz I Zastępcy – mł. insp. Adama Filipa.

Uroczyste przekazanie statuetek miało miejsce 22 czerwca br. w związku z zakończeniem roku szkolnego. Julia Szukała oraz Aleksandra Fręśko są uczennicami, które reprezentują postawę godną naśladowania. Odznaczają się chęcią pomocy innym, życzliwością i dobrocią, uczciwością oraz skromnością.

W uznaniu dla ich działalności prospołecznej szef czarnkowskich policjantów wraz ze swoim zastępcą wręczyli im w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – insp. Piotra Mąki pamiątkowe statuetki. W swoich wystąpieniach pogratulowali wyróżnionym uczennicom, jak również podziękowali dyrektorom szkół Pani Agnieszce Radomskiej oraz Pani Renacie Małeckiej za dotychczasową współpracę.

Karolina Górzna-Kustra