KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. W ogródku plantacja, na strychu suszarnia

  Kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Czarnków, który zajmował się nielegalną uprawą konopi indyjskich. Podczas przeszukania posesji zamieszkiwanej przez mężczyznę, policjanci zabezpieczyli 2 kg suszu marihuany oraz krzak nielegalnej rośliny. Sprawcy grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. ,,Medal z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej” dla asp. Estery Bartol

  Wczoraj, 23 października br. podczas uroczystej zbiórki I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – mł. insp. Adam Filip w obecności podległych funkcjonariuszy, wręczył ,,Medal z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej”, policjantce z trzcianeckiego komisariatu – asp. Esterze Bartol.

 3. Złodziej w rękach policjantów

  Trzcianeccy kryminalni ustalili i zatrzymali 32-latka, który ukradł elektronarzędzia, klucze warsztatowe oraz rowery. Łącznie wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 2 tys. złotych. To nie pierwszy konflikt z prawem mężczyzny. Wcześniej kilka lat przebywał w więzieniu za podobne czyny. Teraz ponownie stanie przed sądem.

 4. Bliźniaczy duet wpadł na gorącym uczynku

  Zarzuty kradzieży usłyszeli 21-letni bliźniacy z powiatu pilskiego, którzy okradli dwa markety na terenie Trzcianki. Mężczyźni zostali zatrzymani na gorącym uczynku przez policyjny patrol, po tym jak ze skradzionym łupem uciekli ze sklepu. Grozi im do 5 lat więzienia.

 5. Rolnik okradł rolnika

  W ręce kryminalnych z Czarnkowa wpadł 24-letni rolnik z powiatu pilskiego. Mężczyzna odpowie za kradzież przyczepy rolniczej, należącej do gospodarza z gminy Czarnków. Wartość skradzionego pojazdu, pokrzywdzony rolnik oszacował na kwotę ponad 2 tys. złotych. Teraz podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 6. Policjanci uratowali życie mężczyźnie

  Policjanci z wieleńskiego komisariatu w ostatniej chwili zapobiegli tragedii. Asp. Bartosz Hammerling oraz mł. asp. Karol Matuszak uratowali życie 26-letniemu mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo.

 7. II miejsce dla drużyny czarnkowskiej komendy na Turnieju Piłki Siatkowej w Pobiedziskach

  W minioną sobotę, drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie wzięła udział w kolejnych zawodach. Tym razem mundurowi uczestniczyli w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Pobiedziskach. Nasza drużyna uplasowała się na II miejscu.

 8. Policjanci odzyskali skradziony rower

  Czarnkowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży roweru. Jednoślad też się udało odzyskać, choć ,,nowy właściciel" zdążył go sprzedać. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę około 1,5 tys. złotych. Teraz 32-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Święto Policji 2019

  W piątek, 26 lipca br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Policji. Policjantom zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia. W uroczystości oprócz mundurowych, wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy cywilni czarnkowskiej komendy. W tym roku nasza formacja obchodzi 100-lecie istnienia.

 10. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.