KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Podsumowanie WOŚP

  27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego przebiegł spokojnie i bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów związanych z kwestami.

 2. Rekrutacja do służby w Policji

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu ogłasza rozpoczęcie rekrutacji dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa wielkopolskiego.

 3. Porady dla wolontariuszy WOŚP

  W najbliższą niedzielę po raz dwudziesty siódmy odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W różnych miejscowościach naszego powiatu będzie można spotkać osoby kwestujące. Jak co roku o bezpieczeństwo wolontariuszy będą dbali policjanci.

 4. W portfelu miał amfetaminę

  Posiadanie narkotyków – to zarzut, który usłyszał 20-letni mieszkaniec Krzyża Wlkp. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

 5. Odpowie za włamanie i kradzież

  Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, który został zatrzymany przez czarnkowskich policjantów. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie i kradzież. Wkrótce szczegóły obu tych przestępstw będzie wyjaśniał przed sądem.

 6. Sprawdź autokar przed wyjazdem!

  Ferie zimowe za pasem, a wraz z nimi wyjazdy na zorganizowany wypoczynek. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego czarnkowskiej komendy przypominają o możliwości zgłoszenia kontroli autokarów wiozących dzieci i młodzież na zimowisko.

 7. Policjanci odzyskali rower wart kilka tysięcy euro

  Policjanci z czarnkowskiej komendy odzyskali rower elektryczny wart cztery tysiące euro. Pojazd został skradziony 27 listopada 2018 roku na terenie Holandii. Kilka dni temu ojciec właściciela jednośladu odebrał go z rąk mundurowych.

 8. Wybieram mądrze - podsumowanie projektu

 9. Poszukiwany właściciel roweru

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie poszukują właściciela lub właścicielki roweru Reactio, koloru białego, prezentowanego na poniższym zdjęciu.

 10. Włamał się do baru

  Policjanci z Czarnkowa ustalili i zatrzymali sprawcę włamania do jednego z miejscowych lokali gastronomicznych. 24-latek ukradł z kasy fiskalnej 2 tysiące złotych. Mężczyzna niedawo opuścił zakład karny. Teraz może ponownie do niego wrócić. O karze zadecyduje sąd.