KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Uprawiali konopie wśród pomidorów

  Kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali dwóch braci, którzy zajmowali się nielegalną uprawą konopi indyjskich. Podczas przeszukania posesji zamieszkiwanej przez mężczyzn policjanci znaleźli 79 krzewów nielegalnej rośliny, które rosły w tunelach foliowych wśród pomidorów. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli 1,5 kg suszu marihuany, haszysz oraz tabletki ekstazy. Wartość czarnorynkowa przechwyconych narkotyków to około 100 tys. złotych

 2. Zatrzymany poszukiwany listem gończym

  W niedzielę, 6 maja br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 46-letniego mieszkańca gminy Trzcianka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Poznaniu, celem odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przemyt narkotyków.

 3. III miejsce dla asp. sztab. Hanny Rzysko-Żukowskiej w wojewódzkim konkursie ,,Dzielnicowy Roku 2018"

  W dniach od 17 do 19 września br. na terenie Szkoły Policji w Pile odbyły się wojewódzkie eliminacje XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2018", które objął swym honorowym patronatem Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann. O tytuł najlepszego dzielnicowego z Wielkopolski rywalizowało 62 policjantów. Naszą komendę reprezentowali: sierż sztab. Łukasz Kowalczyk – dzielnicowy z trzcianeckiego komisariatu oraz asp. sztab. Hanna Rzysko-Żukowska – dzielnicowa z czarnkowskiej komendy, która uplasowała się na III lokacie.

 4. Awanse z okazji Święta Policji

  W piątek, 21 lipca br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. W uroczystości oprócz mundurowych, wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy cywilni czarnkowskiej komendy. W tym roku nasza formacja obchodziła 98 – lecie istnienia.

 5. Wybieram mądrze - podsumowanie projektu

 6. Usłyszał zarzuty za handel i posiadanie narkotyków

  Policjanci z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 31-letniego mieszkańca Trzcianki, przy którym znaleźli 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do kilku lat więzienia.

 7. Zmiana ,,warty” w Komisariacie Policji w Krzyżu Wlkp.

  W dniu 3 listopada br. w krzyskim komisariacie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. – asp. sztab. Krzysztofa Janki, który odszedł na emeryturę. Uroczystość była jednocześnie okazją do wręczenia rozkazu o powierzeniu obowiązków jego następcy, asp. sztab. Wojciechowi Michałkiewiczowi.

 8. Włamywacz i paser w rękach trzcianeckich kryminalnych

  Kilka godzin wystarczyło trzcianeckim kryminalnym na ustalenie i zatrzymanie dwóch amatorów cudzej własności. W ręce mundurowych wpadł 30-letni sprawca kradzieży 90 litrów oleju napędowego wartego 450 złotych oraz 24-letni paser, który pomógł w zbyciu skradzionego paliwa. Obu mężczyznom grozi do kilku lat pozbawienia wolności.

 9. Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

  48 zawodników rywalizowało w Regionalnych Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych na terenie strzelnicy sportowej w Pile. W klasyfikacji indywidualnej V miejsce zajęła dzielnicowa – asp. sztab. Hanna Rzysko-Żukowska. Warto podkreślić, że policjantka z czarnkowskiej komendy była jedyną kobietą wśród uczestników.

 10. Za rozbój trafił do aresztu

  Dzielnicowy z trzcianeckiego komisariatu zatrzymał 30-letniego sprawcę rozboju. Mężczyzna napadł na mieszkańca Trzcianki i zabrał mu portfel. Sprawca ma już na swoim koncie podobne przestępstwo, trzykrotnie odbywał karę pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora oraz śledczych i tymczasowo aresztował 30-latka.