KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zmiana ,,warty” w Komisariacie Policji w Krzyżu Wlkp.

  W dniu 3 listopada br. w krzyskim komisariacie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. – asp. sztab. Krzysztofa Janki, który odszedł na emeryturę. Uroczystość była jednocześnie okazją do wręczenia rozkazu o powierzeniu obowiązków jego następcy, asp. sztab. Wojciechowi Michałkiewiczowi.

 2. Złodzieje drewna w rękach Policji

  W poniedziałek w ręce trzcianeckich policjantów trafili dwaj mieszkańcy gminy Czarnków. Mężczyźni zostali przyłapani na gorącym uczynku, jak próbowali ukraść drewno z lasu. Obaj trafili do policyjnej celi, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży. Dodatkowo jeden z nich odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

 3. Policjanci skonfiskowali nielegalny tytoń, papierosy i alkohol

  Policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance zabezpieczyli 484 litry spirytusu, 63 paczki papierosów oraz 11 kilogramów tytoniu. Wyroby nie posiadały polskich znaków akcyzy. W przypadku wprowadzenia ich do obrotu Skarb Państwa poniósłby straty szacowane na kwotę ponad 35 tys. złotych. W sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców Trzcianki.

 4. Odpowie za posiadanie narkotyków

  Wczoraj trzcianeccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Trzcianki. W jego domu funkcjonariusze znaleźli dwa woreczki strunowe, a w nich marihuanę. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie zabronionych środków.

 5. Wyróżnienia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  W piątek, 10 listopada br. w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta zbiórka dla policjantów i pracowników cywilnych garnizonu wielkopolskiego. Podczas uroczystości dwoje funkcjonariuszy z naszej komendy otrzymało wyróżnienia, natomiast nowo przyjęty policjant wypowiedział słowa roty ślubowania.

 6. Uciekał przed policjantami, bo nie miał prawa jazdy

  Policjanci z drogówki po pościgu zatrzymali mieszkańca gm. Krzyż Wlkp., który uciekał przed nimi, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zgodnie z obowiązującymi od 1 czerwca br. przepisami, mężczyźnie grozi kara, nawet do 5 lat więzienia.

 7. Awanse z okazji Święta Policji

  W piątek, 21 lipca br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. W uroczystości oprócz mundurowych, wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy cywilni czarnkowskiej komendy. W tym roku nasza formacja obchodziła 98 – lecie istnienia.

 8. Hodował konopie w zaroślach nad rzeką

  W środę kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Czarnków, który nad rzeką posadził 4 krzaki konopi indyjskich. Podczas przeszukania należącej do niego posesji mundurowi znaleźli 1 gram marihuany. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Ukradła telefon

  Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 39-latkę, która ukradła telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 14 października br. w jednym z miejscowych sklepów. Kobieta wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i z kieszeni jej kurtki zabrała telefon wart 600 złotych. 39-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.