Ukradła telefon - Aktualności - KPP Czarnków

Aktualności

Ukradła telefon

Data publikacji 20.10.2017

Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu zatrzymali 39-latkę, która ukradła telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 14 października br. w jednym z miejscowych sklepów. Kobieta wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej i z kieszeni jej kurtki zabrała telefon wart 600 złotych. 39-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Do kradzieży doszło 14 października br. około godziny 12.00 w jednym z trzcianeckich sklepów, gdzie pokrzywdzona robiła zakupy. Kiedy kobieta zajęta była przymierzaniem kolejnych ubrań, sprawczyni wykorzystała chwilę jej nieuwagi i z kieszeni kurtki wyjęła telefon komórkowy. Następnie pośpiesznie opuściła sklep.

W minioną środę, na podstawie własnych ustaleń mundurowi wytypowali podejrzaną o to przestępstwo i zapukali do drzwi jej domu. Podczas przesłuchania 39-letnia mieszkanka Trzcianki przyznała się do kradzieży i dobrowolnie oddała telefon. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Karolina Górzna-Kustra