Groźny wypadek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska - Zdarzenia drogowe - KPP Czarnków

Zdarzenia drogowe

Groźny wypadek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska

W miniony piątek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego marki Range Rover podczas wyprzedzania zderzył się czołowo ze skodą octavia. W zdarzeniu poszkodowanych zostało pięć osób, w tym dwoje dzieci. 34-letnią pasażerkę skody, do szpitala w Gorzowie Wlkp. zabrał śmigłowiec.

Około godziny 18:11 dyżurny Komisariatu Policji w Trzciance otrzymał informację o wypadku drogowym na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 42– letni mieszkaniec Poznania, kierując range roverem, podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącą z przeciwnego kierunku skodą, której kierowcą był 36-letni mieszkaniec Czarnkowa.

Kierowca range rovera podróżował sam, natomiast w skodzie znajdowało się trzech pasażerów, w tym dwoje dzieci w wieku 9 i 10 lat. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do okolicznych szpitali. Pasażerka w wieku 34 lat z najpoważniejszymi obrażeniami ciała została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Gorzowie Wlkp.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Na podstawie zebranych informacji będą wyjaśniać co było przyczyną wypadku oraz jakie były jego okoliczności.

Karolina Górzna-Kustra

  • Groźny wypadek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska
  • Groźny wypadek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska
  • Groźny wypadek na trasie Trzcianka – Kuźnica Czarnkowska