Z życia komendy

VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance rozegrany

Zwycięzcami sobotniego VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance okazali się gospodarze, wspierani przez funkcjonariuszy z Czarnkowa. Drugie miejsce zajęła drużyna Hydro Trzcianka. Natomiast na trzecim uplasował się zespół z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.

W sobotę, 9 czerwca br., na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Piotra Skargi w Trzciance odbył się VI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance zorganizowany przez tamtejszych policjantów. Jego celem było promowanie sportu oraz rywalizacji fair play, jako alternatywy na aktywne spędzanie wolnego czasu. W rozgrywkach udział wzięło 8 dziesięcioosobowych zespołów, tj. drużyna Komisariatu Policji w Trzciance wspierana przez policjantów z Czarnkowa, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile, drużyna Hydro Trzcianka, drużyna Oldboye Lubuszanina Trzcianka oraz drużyna Manager Team Trzcianka.

Po emocjonującej walce i rozegranych meczach zwycięzcami okazali się gospodarze, wśród których był również najlepszy bramkarz turnieju – Karol Drab z czarnkowskiej komendy. Drugie miejsce zajął zespół Hydro Trzcianka. Natomiast na trzecim uplasowała się drużyna policjantów z Szamotuł, która jak się okazało miała najlepszego strzelca – Michała Kowalskiego.

Laureaci otrzymali puchary, statuetki i dyplomy oraz skromne upominki ufundowane przez licznych sponsorów. Symboliczne pamiątkowe statuetki trafiły również w ręce sędziów, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przeprowadzeniu turnieju. Zwycięskim drużynom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach za rok.

Karolina Górzna-Kustra/foto: Leszek Malicki – Urząd Miasta i Gminy Trzcianka, Starostwo Powiatowe w Czarnkowie