KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Wyróżnienie za działalność prospołeczną

  Kacper Czerwonka, uczeń klasy I o profilu policyjnym przy Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie za szczególne zaangażowanie w działalność prospołeczną otrzymała wyróżnienie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Statuetkę odebrał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka.

 2. Areszt za pobicie

  Wczoraj na trzy miesiące został tymczasowo aresztowany 18 – latek z Trzcianki. Młody mężczyzna usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

 3. Policjanci odzyskali skradzione pojazdy na terenie Wielkiej Brytanii

  Kryminalni z czarnkowskiej komendy odzyskali skradzioną na terenie Wielkiej Brytanii ciężarówkę Mitsubishi Fuso z agregatem prądotwórczym, wartą około pół miliona złotych. Podczas przeszukania prywatnej posesji na terenie gminy Połajewo, dodatkowo ujawnili motocykl marki Honda, również figurujący w systemie policyjnym jako utracony. Do tej pory śledczy przedstawili dwa zarzuty paserstwa 35 – letniemu właścicielowi posesji.

 4. Nadszedł czas emerytury

  W minioną środę w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniego pracownika cywilnego naszej jednostki – Pani Teresy Rybarczyk.

 5. Policjanci odzyskali skradzione auta

  Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie w ciągu ostatnich kilku dni odzyskali dwa poszukiwane samochody. Mercedes Benz GLE AMG za pół miliona złotych został ujawniony w Krzyżu Wlkp., a Renault Scenic za około 40 tys. w Miałach gm. Wieleń. W ręce mundurowych, trafił również 21 – letni kierowca scenica i pasażer.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Kolejne poszukiwania na rzece Noteć

  Policjanci w dalszym ciągu poszukują zaginionego mieszkańca Gulcza – Wojciecha Jęśko. Poszukiwania trwają na rzece Noteć. Do tego celu funkcjonariusze wykorzystali policyjną łódź.

 8. Dyżurny z trzcianeckiego komisariatu odszedł na emeryturę

  We wtorek Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek pożegnał odchodzącego na emeryturę aspiranta sztabowego Rafała Knapa. Policjant przez ostatnich 10 lat zajmował stanowisko dyżurnego w trzcianeckim komisariacie. Na emeryturę odszedł po 28 latach służby.

 9. ,,Szansa na życie" z udziałem mundurowych

  Na zaproszenie organizatorów czarnkowscy policjanci uczestniczyli w II edycji akcji pn. ,,Szansa na życie". W czasie imprezy stoisko mundurowych odwiedziło kilkudziesięciu przedszkolaków wraz z opiekunami. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Choć największą był radiowóz policyjny i Sierżant Pyrek – maskotka wielkopolskiej Policji.

 10. Debata społeczna z młodzieżą

  W miniony wtorek z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka odbyła się kolejna już debata społeczna. Celem spotkania była wymiana informacji pomiędzy przedstawicielami Policji, władz samorządowych, instytucji, a młodzieżą szkolną w zakresie problematyki bezpieczeństwa. Omówiono najważniejsze kwestie dotyczące ,,Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji mobilnej ,,Moja Komenda”.