KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Podziękowanie za obywatelską postawę

  Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie – insp. Piotr Ryżek podziękował i pogratulował dwóm mężczyznom odwagi i godnej naśladowania postawy. Mieszkańcy Trzcianki pomogli pokrzywdzonej w odzyskaniu skradzionej torebki.

 2. Zabezpieczone narkotyki nie trafią na ,,czarny rynek"

  Trzcianeccy kryminalni po raz kolejny zatrzymali osoby, które w swoim miejscu zamieszkania posiadały narkotyki. Tym razem śledczy zabezpieczyli łącznie ponad 80 gramów amfetaminy i marihuany oraz 4 sadzonki konopi indyjskich.

 3. Mundurowi ,,Grali z Sercem” dla Weroniki

  W sobotę, 08 kwietnia br., w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum w Lubaszu odbyły się VII Mistrzostwa Wielkopolski w Piłce Siatkowej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie - insp. Piotra Ryżka. Tym razem mundurowi zagrali dla Weroniki Figlarz, która od ubiegłego roku walczy z chłoniakiem Hodgkina.

 4. Policjantka z trzcianeckiego komisariatu na XV Mistrzostwach Polski Policjantów w Maratonie

  Sierż. sztab. Magdalena Pałys z Komisariatu Policji w Trzciance kolejny raz udowodniła, że sport jest jej olbrzymią pasją. Tym razem podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie w Dębnie zajęła bardzo wysoką 12 lokatę.

 5. Podsumowanie świątecznego weekendu

  Święta Wielkanocne na drogach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego minęły dość bezpiecznie. Policjanci obsługiwali jeden niegroźny wypadek, cztery kolizje drogowe oraz udaremnili dalszą jazdę czterem nietrzeźwym kierującym.

 6. Funkcjonariusze kolejny raz przeczesywali Noteć

  Policjanci z czarnkowskiej komendy nadal poszukują zaginionego Wojciecha Jęśko. W miniony czwartek mundurowi już po raz kolejny przeczesywali rzekę Noteć. Działania policjantów wspomagali funkcjonariusze Straży Pożarnej. Nie natrafiono na żaden dodatkowy ślad przybliżający do wyjaśnienia zaginięcia. W trakcie działań obecni byli dziennikarze z Telewizji Polskiej przygotowujący materiał do programu ,,Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”.

 7. Dozór policyjny za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego na taksówkarzu

  Za usiłowanie wymuszenia rozbójniczego odpowie 23 – letni mieszkaniec Trzcianki, który w trakcie kursu do domu, próbował wymusić od taksówkarza wydanie pieniędzy. Podczas szarpaniny z napastnikiem, taksówkarz uderzył w przydrożne drzewo. Na szczęście nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Rozbójnik trafił w ręce trzcianeckich kryminalnych, a potem do policyjnego aresztu. We wtorek został doprowadzony do Prokuratury. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 8. Trzcianeccy policjanci po raz kolejny zabezpieczyli sporą ilość narkotyków

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Trzciance zabezpieczyli prawie półtorej kilograma amfetaminy i przeszło 60 gramów marihuany. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymani zostali dwaj mężczyźni oraz trzy kobiety, którym śledczy przedstawili zarzuty posiadania narkotyków oraz utrudniania prowadzenia postępowania karnego. Wartość czarnorynkowa ujawnionych narkotyków wynosi około 85 tys. złotych. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 9. Fotoprzestroga

  Najbliższa niedziela to początek akcji PRĘDKOŚĆ – ZERO TOLERANCJI. Przez najbliższy tydzień kilkuset policjantów będzie konsekwentnie egzekwowało przestrzeganie przepisów dotyczących dozwolonych prędkości na wielkopolskich drogach.

 10. Nominacje komendanckie w Trzciance

  Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie – insp. Piotr Ryżek, w obecności I Zastępcy Komendanta – podinsp. Adama Filip oraz zaproszonych gości, wręczył dziś kom. Marcinowi Stawnemu, akt nominacji na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance. Nominację na stanowisko Zastępcy Komendanta otrzymał podkom. Jakub Namerła.