Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Oficer Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Kapelan KPP w Czarnkowie
Mapy zagrożeń
migi
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
mapka2_2.png
177
BIP

bip_logo 

 

 

 

nszzp
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
234
uzyjwyobrazni2
374
wsb-logo-10
Dwa wypadki w jeden dzień | Drukuj |
Autor: Izabela Kolasa   
12.11.2013.

wypadek_trojkatW miniony czwartek policjanci obsługiwali dwa wypadki drogowe. Jeden miał miejsce w Trzciance, natomiast drugi na drodze z Czarnkowa do Pianówki. Łącznie ucierpiały w nich cztery osoby. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tych zdarzeń.

Do pierwszego wypadku doszło przed godziną 7.00 w Trzciance na ulicy Staszica. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 46.letni kierowca renaulta potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 31.latka. Mężczyzna z obrażeniami prawej nogi został przewieziony do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Z kolei drugi wypadek miał miejsce przed 19.00 na trasie z Czarnkowa do Pianówki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18.latek kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, zjechał na lewe pobocze, gdzie auto dachowało. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosła trójka pasażerów. 18.latek był trzeźwy.

W ciągu najbliższych dni śledczy będą analizować zebrany na miejscu wypadków materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia ich okoliczności i przyczyn. Jednocześnie policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »