KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Nieuczciwy pracownik w rękach policji

  Czarnkowscy policjanci zatrzymali 28-latka, który jest podejrzany o kradzież elementów miedzianych wartych ponad 4 tys. złotych. Mężczyzna podczas przeprowadzonych czynności przyznał się do zarzucanego mu czynu i teraz będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

 2. Sprawca zuchwałych przestępstw zatrzymany!

  Zarzut kradzieży pieniędzy, krótkotrwałego użycia pojazdu oraz posiadania narkotyków usłyszał 30-letni mieszkaniec Trzcianki. Teraz mężczyźnie grozi kilka lat pozbawienia wolności. O ostatecznej dla niego karze zadecyduje sąd.

 3. Trzcianeccy kryminalni zabezpieczyli ponad ćwierć kilograma amfetaminy

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali 22-latka, który w miejscu zamieszkania miał prawie 260 gramów amfetaminy. Dzisiaj prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Trzcianeccy policjanci po raz kolejny zabezpieczyli sporą ilość narkotyków

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Trzciance zabezpieczyli prawie półtorej kilograma amfetaminy i przeszło 60 gramów marihuany. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymani zostali dwaj mężczyźni oraz trzy kobiety, którym śledczy przedstawili zarzuty posiadania narkotyków oraz utrudniania prowadzenia postępowania karnego. Wartość czarnorynkowa ujawnionych narkotyków wynosi około 85 tys. złotych. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 5. Znaleziono portfel

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie poszukują właściciela portfela HOUSE BRAND koloru szarego prezentowanego na zdjęciu.

 6. Narkotyki ukrył w filiżance

  Dzisiaj nad ranem policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali 22-latka. W jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie zabronionych substancji psychotropowych.

 7. Policjanci wzięli udział w akcji ,,SpoKREWnieni służbą"

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie włączyli się w Ogólnopolską Akcję „SpoKREWnieni służbą" odbywającą się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej. Mundurowi oddawali krew z przekonaniem, iż w ten sposób mogą uratować ludzkie życie.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. KOMUNIKAT

  Apelujemy do osób, które w dniu 30 marca br. (Wielki Piątek) w godz.15.30-16.00 przemieszczały się z Czarnkowa przez Osuch. gm. Czarnków w kierunku Romanowa Dolnego lub w przeciwnym kierunku i zauważyły pieszego idącego w kierunku Zakładów Mięsnych ,,Dolina Noteci" lub posiadają w pojazdach kamery, które mogłyby zarejestrować przejazd w w/w czasie o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie wraz z posiadanymi informacjami bądź nagraniem.

 10. MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W PIŁCE SIATKOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W CZARNKOWIE