KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Miał przy sobie amfetaminę

  Czarnkowscy oraz wieleńscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Wieleń, który posiadał przy sobie oraz w miejscu zamieszkania substancje psychotropowe. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli 25 gramów amfetaminy. Podejrzany w wieku 25 lat został doprowadzony do wieleńskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Nowe radiowozy dla policjantów

  Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych, oznakowanych radiowozów marki Opel Astra dla funkcjonariuszy z Trzcianki i Czarnkowa. Samochody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez lokalne samorządy, Nadleśnictwo Krzyż Wlkp. oraz ze środków Komendy Głównej Policji.

 3. Poszukiwani – zatrzymani

  Trzcianeccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. To 30 i 39 – letni mieszkańcy Trzcianki. Pierwszy z zatrzymanych miał do odbycia wyrok 7 lat pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem i przestępstwa narkotykowe, natomiast drugi 15 miesięcy za dwukrotne kierowanie w stanie nietrzeźwości. Obaj trafili już do więzienia.

 4. Odpowiedzą za usiłowanie włamania i uszkodzenie myjni samochodowej

  Kryminalni z trzcianeckiego komisariatu ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu chodzieskiego, podejrzanych o usiłowanie włamania oraz uszkodzenie automatu wrzutowego uruchamiającego myjnię samochodową. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 3 tys. złotych. Sprawcom grozi do kilku lat pozbawienia wolności.

 5. Rekrutacja do służby w Policji

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu ogłasza rozpoczęcie rekrutacji dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa wielkopolskiego.

 6. Kierowali, pomimo cofniętych uprawnień

  W ciągu kilku ostatnich dni policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców naszego powiatu, którzy kierowali pojazdami pomimo cofniętych uprawnień. Przypominamy, iż zgodnie z art. 180a Kodeksu karnego tego typu zachowanie jest przestępstwem, za które może grozić kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Oszukał seniorkę ,,na policjanta"

  Ponad 7 tys. złotych straciła wczoraj mieszkanka Trzcianki po tym, jak uwierzyła słowom mężczyzny podającego się za policjanta. ,,Fałszywy" funkcjonariusz pod pozorem rzekomo prowadzonej akcji policyjnej mającej na celu zatrzymanie oszustów wyłudzających pieniądze od starszych osób, skłonił telefonicznie pokrzywdzoną do wpłaty pieniędzy na wskazany rachunek bankowych. Kiedy seniorka o całym zdarzeniu opowiedziała synowi ten natychmiast zorientował się, że została oszukana i poinformował trzcianeckich kryminalnych. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę.

 9. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalne automaty do gier

  Trzcianeccy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Pile, zabezpieczyli automaty do nielegalnych gier hazardowych. Przeprowadzona w minionym tygodniu akcja zakończyła się przejęciem 2 maszyn. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

 10. Zapraszamy do udziału w castingu do czarnkowsko-trzcianeckiej grupy PaT