Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Rzecznik Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
flagi
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Wpadka na warunku. | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
30.06.2015.

kodeks_i_kajdanki_nowe_2Wiele jest terapii od uzależnień, a jedną z terapii możemy nazwać pobyt w miejscu odosobnienia zwanym zakładem karnym. Wiele można też powiedzieć o uzależnieniach, bo ich spektrum jest niewyobrażalne. O obu sprawach w kontekście lokalno – kryminalnym mieliśmy okazję przekonać się pod koniec ubiegłego tygodnia.

…więcej
 
Na tropie dilerskiej siatki | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
03.06.2015.

logo_lid21 osób zatrzymanych, 3 tymczasowe aresztowania, dozory i poręczenia majątkowe to dotychczasowy plon rozpracowania dilerskiej siatki działającej na terenie naszego powiatu. Ilości wprowadzonych na rynek narkotyków szacowane są w kilogramach. Trzcianeccy kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań i aresztów.

…więcej
 
Profesjonalnie zorganizowana uprawa konopi zlikwidowana | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz/DPB   
02.06.2015.
lid
Na terenie miejscowości Moczydła w  powiecie czarnkowsko-trzcianeckim policjanci zlikwidowali kolejną, profesjonalnie przygotowaną, uprawę konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali do tej sprawy cztery osoby, którym grozi teraz nawet 8 lat więzienia. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych roślin szacowana jest na kwotę pół miliona złotych.
…więcej
 
Miłosne wyznanie za 1100zł | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
27.05.2015.

 

lidA dokładnie za 1137,75 zł, bo na tyle wycenił swoje straty mieszkaniec Krzyża Wlkp. – właściciel pawilonu handlowego, na dachu którego powstało miłosne wyznanie. Napis wykonał mężczyzna, który jeszcze do poniedziałku był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

 

…więcej
 
Złodziejski powrót | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
22.05.2015.

logo_lidW środę czarnkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z jednego z domów jednorodzinnych w pobliskiej Sarbi. Prawdopodobnie w ubiegłą sobotę, sprawca, wykorzystując nieuwagę domowników spowodowaną przez rodzinną imprezę, wszedł do mieszkania i skradł gotówkę w kwocie 3000zł. Niestety dla niego, wczoraj wpadł w ręce czarnkowskich kryminalnych i usłyszał już zarzuty.

…więcej
 
Dziki zachód" | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
22.05.2015.

logo_lidInwencja chcących się nielegalnie dorobić jest ogromna. Okazało się , że i w Polsce można zrobić „dziki zachód”! Dwaj mieszkańcy gminy Szamotuły postanowili ukraść i spieniężyć cielęta! Niestety „żywego towaru” nie odzyskano.

…więcej
 
Uratowany | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
19.05.2015.

logo_lidCoraz więcej mamy informacji o uratowanych osobach, które to bądź same chciały odebrać sobie życie, bądź też zostały uratowane przez policjantów w innych okolicznościach . Oczywiście obowiązkiem każdego z nas jest pomoc i ratowanie życia, ale miło jest, kiedy po raz kolejny można cieszyć się tym i chwalić!

…więcej
 
SHOW przyjęty gorącym aplauzem! | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
15.05.2015.

lidInauguracyjne przedstawienie profilaktyczno – edukacyjne po tytułem „SHOW”, czarnkowsko-trzcianeckiej grupy PaT, spotkało się z niezwykle gorącym przyjęciem publiczności, dyrektorów szkół, włodarzy samorządowych z terenu powiatu i gości z Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu! W środę, na deskach sali kina „Światowid”, wybrana kilka tygodni temu podczas castingu grupa młodzieży zaprezentowała przybyłym gościom swój talent i zaangażowanie w całkiem nową inicjatywę PaT. PaT – czyli Profilaktyka a Ty – to zadająca pytanie inicjatywa -  co Ty zrobiłaś? – zrobiłeś? w sprawie profilaktyki uzależnień. Wartością tej inicjatywy są ludzie, którzy chcą działać dla drugiego człowieka.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 916