Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Rzecznik Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Kapelan KPP w Czarnkowie
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Konsultacje społeczne terminarz dla mieszkańców powiatu | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
10.02.2016.

lidkonsultacjeOprócz wystosowanego już zaproszenia, na podsumowanie konsultacji społecznych 18 lutego w budynku Starostwa, pragniemy poinformować, że zaplanowano też konsultacje dla społeczności lokalnych wszystkich miast i gmin naszego powiatu. Będzie nam miło usłyszeć Państwa uwagi i spostrzeżenia, które zapewne przyczynią się do innego spojrzenia na lokalne zagrożenia.

…więcej
 
Dobrze jest mieć miedź... | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
10.02.2016.

celaZbieranie złomu dawno już stało się sposobem zarabiania na życie, ale jest też chyba i stylem życia. Dla jednych, to czasami źródło utrzymania, bądź uzupełnienia domowego budżetu, dla innych szybki i dość łatwy sposób zdobycia „kasy na wódkę”. W myśl takiej idei właśnie, uczciwy i wytrwały zbieracz miedzianego złomu stał się ofiarą kradzieży. Złom owszem, przydał się, ale nie jemu, i raczej już żadnej korzyści ze zbierania miedzianych odpadków nie będzie….


…więcej
 
Zapraszamy na konsultacje społeczne dot. opracowania "Mapy zagrożeń" na terenie powiatu czarnkowsko | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
05.02.2016.

lidkonsultacjeKomendant Powiatowy Policji w Czarnkowie mł. insp. Piotr Ryżek zaprasza mieszkańców powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego na podsumowanie konsultacji społecznych, które odbędzie się  18 lutego br. o godz. 12.30 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Czarnkowie.

…więcej
 
Trzcianeckie reminiscencje | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
05.02.2016.

logo_lidOstatnie dni obfitowały w kryminalne zdarzenia,które miały miejsce na terenie Trzcianki i okolic. Spektrum wydarzeń było rozległe, najważniejsze jednak, że we wszystkich przypadkach sprawców zatrzymano.


…więcej
 
Nocne działania OSP Pęckowo i Policji | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
05.02.2016.

kogut_policyjny_zmrokTylko dzięki doskonałej znajomości terenu, ogromnemu zaangażowaniu z użyciem własnego sprzętu i determinacji, druhowie z OSP Pęckowo i policjanci z Krzyża Wlkp., Czarnkowa i Wielenia odnaleźli zaginionego w leśnych ostępach 23 latka. Mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania
w poniedziałek, odnalazł się we wtorek późno w nocy.

…więcej
 
Podróż z przygodami zakończona zarzutami | Drukuj |
Autor: Marek Kowaliński/WM   
02.02.2016.

lidPolicjanci z Krzyża Wielkopolskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, sprawców włamania. 35-latek i 17-latek przymusową przerwę w podróży postanowili wykorzystać na poprawę stanu swoich finansów. W tym celu włamali się do kiosku i do kas biletowych na dworcu PKP. Ich łupem padła gotówka, a także papierosy, artykuły spożywcze i przemysłowe. Łączną sumę strat oszacowano na kwotę ponad 7 tysięcy złotych. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Nie będzie DJ-em | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
28.01.2016.

kodeks_i_kajdanki_nowe_2W miniony weekend, w Lubaszu odbywała się impreza pod nazwą Lubasz Freestyle Night 2016. Jej finałem miała być dyskoteka w sali miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Niestety, okazało się ,że finałem była kradzież sprzętu DJ-a, który zapewniał muzykę gościom. Mikser i laptop wyceniono na 4000 zł.

…więcej
 
Nielegalny dodatek do nabytych świadczeń | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
28.01.2016.

lid_bialaMimo, że nasz powiat nie graniczy ani z Ukrainą, ani z Białorusią, okazuje się że „towary” z tych krajów można nabyć i u nas. Niestety, te o których piszę, a które rekwirujemy są nielegalne, a obrót nimi zawsze wróży zgubny koniec dla handlarza.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 978