Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Rzecznik Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
flagi
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Złodziejski powrót | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
22.05.2015.

logo_lidW środę czarnkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z jednego z domów jednorodzinnych w pobliskiej Sarbi. Prawdopodobnie w ubiegłą sobotę, sprawca, wykorzystując nieuwagę domowników spowodowaną przez rodzinną imprezę, wszedł do mieszkania i skradł gotówkę w kwocie 3000zł. Niestety dla niego, wczoraj wpadł w ręce czarnkowskich kryminalnych i usłyszał już zarzuty.

…więcej
 
Dziki zachód" | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
22.05.2015.

logo_lidInwencja chcących się nielegalnie dorobić jest ogromna. Okazało się , że i w Polsce można zrobić „dziki zachód”! Dwaj mieszkańcy gminy Szamotuły postanowili ukraść i spieniężyć cielęta! Niestety „żywego towaru” nie odzyskano.

…więcej
 
Uratowany | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
19.05.2015.

logo_lidCoraz więcej mamy informacji o uratowanych osobach, które to bądź same chciały odebrać sobie życie, bądź też zostały uratowane przez policjantów w innych okolicznościach . Oczywiście obowiązkiem każdego z nas jest pomoc i ratowanie życia, ale miło jest, kiedy po raz kolejny można cieszyć się tym i chwalić!

…więcej
 
Przedszkolaki z wizytą w Komendzie. | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
19.05.2015.

lidl_przedszkoleDzieci z Publicznego Przedszkola w Brzeźnie odwiedziły funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Podczas tej pełnej atrakcji wycieczki przedszkolaki dowiedziały się wiele interesujących szczegółów o służbie w Policji.

…więcej
 
Dzień Strażaka. | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
17.05.2015.

 lidlW piątkowe popołudnie, 15 maja bieżącego roku, na Placu Wolności w Czarnkowie odbyły się powiatowe obchody "Dnia Strażaka".  Po części oficjalnej rozpoczął się mini festyn. Przy okazji dobrej zabawy funkcjonariusze wspólnie promowali ważne aspekty bezpieczeństwa, adresowane zarówno do dzieci, młodzieży, jaki i osób dorosłych.

…więcej
 
SHOW przyjęty gorącym aplauzem! | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
15.05.2015.

lidInauguracyjne przedstawienie profilaktyczno – edukacyjne po tytułem „SHOW”, czarnkowsko-trzcianeckiej grupy PaT, spotkało się z niezwykle gorącym przyjęciem publiczności, dyrektorów szkół, włodarzy samorządowych z terenu powiatu i gości z Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu! W środę, na deskach sali kina „Światowid”, wybrana kilka tygodni temu podczas castingu grupa młodzieży zaprezentowała przybyłym gościom swój talent i zaangażowanie w całkiem nową inicjatywę PaT. PaT – czyli Profilaktyka a Ty – to zadająca pytanie inicjatywa -  co Ty zrobiłaś? – zrobiłeś? w sprawie profilaktyki uzależnień. Wartością tej inicjatywy są ludzie, którzy chcą działać dla drugiego człowieka.

…więcej
 
Podrobiony towar za 475 tyś. złotych | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
08.05.2015.

 chanel_lidl6 maja bieżącego roku na terenie gminy Lubasz policjanci ujawnili i zabezpieczyli towar z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm.

 

…więcej
 
Debatowe otwarcie w Kuźnicy Czarnkowskiej | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
29.04.2015.

lidPierwsza z zaplanowanych na 2015r. społeczna debata pod nazwą „Decydujmy wspólnie” odbyła się 28 kwietnia w sali wiejskiej w Kuźnicy Czarnkowskiej. Mieszkańcy, radni i sołtysi mieli okazję dyskusji na tematy dotyczące bezpieczeństwa, ale spotkanie było też okazją do do wysłuchania różnego rodzaju wniosków, problemów, i bolączek lokalnej społeczności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 914