Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Oficer Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Kapelan KPP w Czarnkowie
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Zmiany w Trzciance | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
26.04.2016.

lidZ dniem 1 maja, w trzcianeckim Komisariacie Policji nastąpi zmiana komendanta. Nowa posada, jaką zaproponowano kom. Robertowi Kossakowi wymusiła na Komendancie Powiatowym podjęcie decyzji o wskazaniu jego następcy. Wczoraj, w Urzędzie Miasta Trzcianki uroczyście podziękowano dotychczasowemu szefowi miejscowego Komisariatu za prawie siedmioletni okres służby.

…więcej
 
Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków | Drukuj |
Autor: KGP/WM   
20.04.2016.
wykresW dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
…więcej
 
UWAGA!KOMUNIKAT! | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
18.04.2016.
16 kwietnia 2016r. około godziny 0.06 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P, odcinek Sarbia - Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku zdarzenia 33 letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Pile, gdzie zmarł. Na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów ustalono, iż sprawcą potrącenia była osoba poruszająca się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Corsa B. W związku z powyższym, wszystkich , mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie, bądź telefoniczny na bezpłatny numer 997.
 
Konkurs "Policjant, który mi pomógł 2016" | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
14.04.2016.
1Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" zaprasza do składania zgłoszeń w IX edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł" służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2016 roku.
…więcej
 
Ukradł Simsona i pojechał do szkoły | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
08.04.2016.

kodeks_i_kajdanki_nowe_2Jazda motorowerem bez kasku jest nie tylko niebezpieczna, ale i może przysporzyć  dodatkowych kłopotów . Dobitnie przekonali się o tym wczoraj dwaj uczniowie jednej z ponadgimnazjalnych szkół. Na pocieszenie dodam, że do ich zatrzymania przyczynił się sam Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie.

…więcej
 
Długo oczekiwany PaT w Czarnkowie | Drukuj |
Autor: st. sierż. Damian Wroczyński  Rzecznik prasowy programu PaT/WM/Zdjęcia: Anna Woźniak   
07.04.2016.

lidW ramach programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” w Miejskim Ośrodku Kultury w Czarnkowie 5 kwietnia 2016 roku o godz. 9.00 rozpoczął się casting do spektaklu edukacyjno-profilaktycznego „Sekret”. Po Koninie, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Szamotułach i Turku to kolejne miasto i powiat w województwie wielkopolskim, które realizuje pełny projekt budowania grupy PaT połączony z działaniami PaT/M da młodzieży oraz PaT/R dla rodziców.

…więcej
 
Z zazdrości spalił samochód | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
01.04.2016.
cela

Jak się okazało w minioną środę, miłość do kobiety i do wódki bywa płomienna! Niestety tym razem płomienie objęły tylko samochód konkurenta, o którego kochający „dwie kobiety” mężczyzna był zazdrosny. Wartość zazdrości to 8000 zł., bo na tyle wycenił spalony samochód jego właściciel.

…więcej
 
Wiosenne porządki | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
23.03.2016.

kodeks_i_kajdanki_nowe_2Policjanci z Trzcianki zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu dotarli do informacji, że znany im 27 letni mieszkaniec tego miasta dokonał kradzieży. Mężczyzna był wcześniej notowany za podobne przestępstwa.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 994