Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Rzecznik Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Ks. Krzysztof Sobkowiak kapelanem czarnkowskiej Policji | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
26.11.2015.

lidWczoraj w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Czarnkowie odbyła się uroczysta msza święta podczas której dziekan dekanatu czarnkowskiego ks. Krzysztof Sobkowiak przyjął obowiązki kapelana Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. W nabożeństwie oprócz czarnkowskich policjantów uczestniczyli Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Kozłowski oraz zaproszeni goście.

…więcej
 
Uratowali mieszkańców kamienicy | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
19.11.2015.
1-128020_mo118 osób ewakuowanych, troje w szpitalu, w tym dwoje policjantów. To efekt nocnej akcji ratunkowej, którą podjęli pełniący służbę mundurowi z Krzyż Wielkopolskiego. Poszkodowani nadal przebywają w szpitalu, na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
…więcej
 
V karciany turniej Kop Baśka Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych koła w Czarnkowie | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
17.11.2015.

lid14 listopada br w Lubaszu odbył się kolejny, piąty już  turniej gry w karty „Kop – Baśka”, który zorganizowało Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Okręgu Pilskiego, oraz Zarząd Okręgowy tego stowarzyszenia w Pile. Puchary i nagrody dla najlepszych wręczali Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda i  Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie mł insp. Piotr Ryżek.

…więcej
 
Awanse i odznaczenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
16.11.2015.

lidW poznańskiej „Arenie” odbyły się tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość powiązano z Dniem Służby Cywilnej. Uczestniczyli w niej - insp. Rafał Batkowski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu, Dorota Kinal Wicewojewoda Wielkopolski, zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele z Komendy Powiatowej Policji z Czarnkowa.

…więcej
 
Wymuszenie rozbójnicze, czy miłosny zawód? | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
09.11.2015.

celaCzarnkowscy policjanci zatrzymali dziś 24 letniego mężczyznę. Około 4.00 nad ranem, na placu Bartoszka w Czarnkowie dokonał on czynu, wstępnie zakwalifikowanego, jako wymuszenie rozbójnicze. Jakie będą jego dalsze losy, zadecyduje Prokuratura.

…więcej
 
Narkotyki w Czarnkowie i Radolinie | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
09.11.2015.

kodeks_i_kajdanki_nowe_2Zainteresowanie narkotykami osób w tak różnym wieku nadal wprawia w zdumienie. W ubiegłym tygodniu zatrzymano 18 latka z Radolina i 56 latka z Czarnkowa, którzy takowe zainteresowanie wykazali! Prawdopodobnie obaj odpowiedzą za posiadanie narkotyków. 

…więcej
 
1 listopada w Trzciance-planowane utrudnienia w ruchu | Drukuj |
Autor: Robert Kossak   
21.10.2015.

zniczZbliżające się Święto Zmarłych, oraz konieczność zabezpieczenia w tym dniu płynności ruchu drogowego w okolicy Cmentarza Komunalnego w Trzciance, związane będą z pewnymi niedogodnościami i zmianami w organizacji ruchu. W związku z tym, jak co roku apelujemy, aby ci, którzy mogą przyjść na cmentarz pieszo skorzystali z tej możliwości, lub też skorzystali ze środków komunikacji miejskiej.

…więcej
 
Integracyjne strzelanie w Sarbce | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
19.10.2015.

lidW sobotę na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Sarbce odbył się Strzelecki Turniej Integracyjny. Turniej skierowany był dla uczestników z zakładów pracy, urzędów, służb mundurowych, organizacji społecznych. Rywalizowały 3 osobowe drużyny z Czarnkowa, Piły, Trzcianki i Śmieszkowa. Nasz drużyna w silnej konkurencji zdobyła 5 miejsce.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 954