Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Oficer Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Kapelan KPP w Czarnkowie
Mapy zagrożeń
migi
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
mapka2_2.png
177
BIP

bip_logo 

 

 

 

nszzp
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
234
uzyjwyobrazni2
374
wsb-logo-10
Aktualności
Ze złości uszkodził tablicę | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska/zdjęcie Leszek Malicki Urząd Miejski Trzcianka   
07.12.2016.

liduszkodzonyslupNie tak dawno zainstalowany na jednej z trzcianeckich ulic - słup informacyjny, już został zniszczony. Nastoletni mieszkaniec Trzcianki postanowił wyładować na nim swoją złość. Policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance ustalili sprawcę uszkodzenia i postawili mu stosowny zarzut.

…więcej
 
Uroczyste spotkanie z okazji otwarcia Posterunków Policji | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska   
06.12.2016.

lidspotkanielubaszdrawskoW ubiegły piątek, z inicjatywy lokalnych władz samorządowych odbyło się uroczyste spotkanie z okazji otwarcia Posterunków Policji w Drawsku i Lubaszu. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, policjanci a także Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie – insp. Piotr Ryżek oraz I Zastępca Komendanta – podinsp. Adam Filip.

…więcej
 
Policjanci znaleźli narkotyki... w lodówce | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska   
30.11.2016.

lidnarkotyki_lodowkaDo 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który w swoim mieszkaniu posiadał narkotyki. 27-latek przechowywał je w dość nietypowym miejscu - w lodówce. Trzcianeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę i przedstawili mu stosowny zarzut. Teraz o jego losie zdecyduje Sąd.

…więcej
 
Czarnkowscy policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska   
30.11.2016.

lidaktaW miniony poniedziałek 70-letni mieszkaniec gminy Lubasz zawiadomił o kradzieży należących do niego elektronarzędzi. Czarnkowscy kryminalni nie potrzebowali dużo czasu by ustalić sprawcę. 21-latek usłyszał już w tej sprawie zarzuty.

…więcej
 
Policjanci oddawali krew | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska/zdjęcia KPP Czarnków   
29.11.2016.

lidkrewW ubiegłym tygodniu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, Komisariatów Policji w Trzciance, Wieleniu i Krzyżu Wielkopolskim oraz Posterunku Policji w Lubaszu - w ramach akcji „Nie bądź żyła oddaj krew. Zostań dawcą szpiku 2016” honorowo oddawali krew. Akcja miała na celu propagowanie honorowego oddawania krwi oraz rejestr potencjalnych dawców szpiku.

…więcej
 
VI turniej gry w Kop - Baśka | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska   
29.11.2016.

karty19 listopada br. w Lubaszu odbył się kolejny, szósty turniej gry w karty „Kop-Baśka”, który zorganizowało Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Okręgu Pilskiego oraz Zarząd Okręgowy stowarzyszenia w Pile przy wsparciu Wójta gminy Lubasz.

…więcej
 
JEŚLI ROZPOZNAJESZ POWIADOM POLICJĘ | Drukuj |
Autor: Paweł Witzberg/KPP w Obornikach   
28.11.2016.
logo_lidnWydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia nagrobku na cmentarzu parafialnym w Ludomach. Zainstalowana kamera zarejestrowała wizerunek sprawcy.
…więcej
 
Wizyta klasy mundurowej w czarnkowskiej komendzie | Drukuj |
Autor: Ilona Kołodeńska   
22.11.2016.

lidklasamundurowaDziś czarnkowską komendę odwiedzili uczniowie I klasy liceum o profilu policyjnym z Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie. Policjanci zapoznali młodzież ze strukturą organizacyjną Policji oraz zaprezentowali sprzęt, który jest wykorzystywany w codziennej służbie. Te nietypowe zajęcia odbyły się w ramach porozumienia realizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji  w Poznaniu oraz Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie ze szkołami, w których realizowany jest program klas mundurowych.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 1061