Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Oficer Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
Kapelan KPP w Czarnkowie
Mapy zagrożeń
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
tydzien_pomocy_ban
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
migi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Sprawca śmiertelnego potrącenia rowerzysty już w areszcie | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
17.05.2016.

cela16 kwietnia 2016r. około godziny 0.06 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P pomiędzy miejscowościami Sarbia i Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna po kilku godzinach zmarł. Mimo małej ilości śladów i braku świadków policjanci ustalili prawdopodobną markę samochodu, którym poruszał się sprawca. W ubiegły piątek zatrzymano go na terenie gminy Rogoźno. Na podstawie zebranych materiałów Sąd zadecydował o jego aresztowaniu.

…więcej
 
Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego służb mundurowych | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
11.05.2016.

led_rybyW minioną sobotę 7 maja 2016 r. stanowiska wędkarskie przy stawie w Sławnie w gminie Lubasz, który położony jest w malowniczym miejscu nieopodal  neoklasycystycznego pałacu zapełniły się  miłośnikami wędkowania.  Policjanci, strażacy, policyjni emeryci i członkowie rodzin wzięli udział w zawodach wędkarskich, które były rozpoczęciem sezonu wędkarskiego służb mundurowych.

…więcej
 
Wspólna akcja na terenie gminy Krzyż Wlkp. | Drukuj |
Autor: izabela kolasa   
09.05.2016.

lidMimo, że w dzisiejszych czasach alkohol i wyroby tytoniowe wszelkiego gatunku są ogólnie  dostępne, jednak nadal cena tych używek dla jednych jest hamulcem, a dla innych okazją do łatwego zarobku.

…więcej
 
Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany na gorącym uczynku | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
06.05.2016.

logo_kpp_czarnkw_2Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Trzcianki, który włamał się do budynku mieszkalnego w Trzciance przy ul. Broniewskiego z zamiarem kradzieży elektronarzędzi i sprzętu AGD na łączną kwotę 1200 zł. Powziętego celu nie osiągnął ponieważ został ujęty na gorącym uczynku przestępstwa.

 

…więcej
 
Zmiany w Trzciance | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
26.04.2016.

lidZ dniem 1 maja, w trzcianeckim Komisariacie Policji nastąpi zmiana komendanta. Nowa posada, jaką zaproponowano kom. Robertowi Kossakowi wymusiła na Komendancie Powiatowym podjęcie decyzji o wskazaniu jego następcy. Wczoraj, w Urzędzie Miasta Trzcianki uroczyście podziękowano dotychczasowemu szefowi miejscowego Komisariatu za prawie siedmioletni okres służby.

…więcej
 
Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków | Drukuj |
Autor: KGP/WM   
20.04.2016.
wykresW dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
…więcej
 
UWAGA!KOMUNIKAT! | Drukuj |
Autor: Wojciech Michałkiewicz   
18.04.2016.
16 kwietnia 2016r. około godziny 0.06 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P, odcinek Sarbia - Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku zdarzenia 33 letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Pile, gdzie zmarł. Na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów ustalono, iż sprawcą potrącenia była osoba poruszająca się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Corsa B. W związku z powyższym, wszystkich , mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie, bądź telefoniczny na bezpłatny numer 997.
 
Konkurs "Policjant, który mi pomógł 2016" | Drukuj |
Autor: Justyna Przybył   
14.04.2016.
1Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" zaprasza do składania zgłoszeń w IX edycji ogólnopolskiego konkursu pod nazwą "Policjant, który mi pomógł" służącego wyróżnieniu policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej. Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2016 roku.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 998