Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie
370
Strona Główna
Kierownictwo
Twój Dzielnicowy
Aktualności
Prewencja Kryminalna
Ruch Drogowy
Rzecznik Prasowy
NSZZ Policjantów
Skargi i wnioski
Praca w Policji
Z życia komendy
Ku przestrodze!
Programy profilaktyczne
Obsługa interesantów
Dane teleadresowe
Poszukiwani
Kontakt
Realizacje wniosków z debaty
mapka2_2.png
177
BIP
bip_logo 
nszzp
flagi
telefon_zaufania
drogi-na-szostke
uzyjwyobrazni2
Aktualności
Policyjne działania zakończone zarzutami narkotykowymi | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
16.09.2014.

dziaania_krzyz_maePolicjanci z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. oraz Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie w sobotni wieczór przeprowadzili wspólne działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości, w szczególności narkotykowej. Akcja obejmowała teren gminy Krzyż Wlkp. i gminy Drawsko. W wyniku działań mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za posiadanie amfetaminy. Natomiast trzeci z zatrzymanych za posiadanie i handel środkami odurzającymi oraz substancjami psychotropowymi.

…więcej
 
Policjanci po raz kolejny uratowali ludzkie życie ! | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
16.09.2014.

logo_kpp_czarnkw__maePolicjanci z czarnkowskiej komendy oraz z krzyskiego komisariatu w ciągu jednego wieczora interweniowali w dwóch różnych przypadkach dotyczących osób, z których zachowania wynikało, że chcą odebrać sobie życie. W pierwszym przypadku mundurowym udało się przekonać kobietę, aby nie wyskoczyła przez okno z czwartego piętra. Natomiast w drugim, policjanci uratowali mężczyznę, który chciał powiesić się na gałęzi drzewa.

…więcej
 
Laptop odzyskany  informatycy zatrzymani. | Drukuj |
Autor: Administrator   
08.09.2014.

laptopminiW sobotę na jednym z parkingów w Czarnkowie skradziono torbę z laptopem i przenośnym dyskiem. Złodzieje nie nacieszyli się swym łupem, ponieważ już po kilkunastu godzinach zostali zatrzymani przez czarnkowskich policjantów. Niedoszłym „informatykom” grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Policjanci na mszy odpustowej w Lubaszu | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
07.09.2014.

msza_mW środę w Sanktuarium Królowej Rodzin w Lubaszu odbył się Apel Jasnogórski oraz Pasterka Maryjna z udziałem służb mundurowych. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie wraz z Zastępcą , a także kadra kierownicza czarnkowskiej komendy.

…więcej
 
Akcja poszukiwawcza zakończona pomyślnie ! | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
03.09.2014.

grzybobranieGrzybobranie jest wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu na łonie natury, ale i w tej sytuacji nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Policjanci podkreślają, że wybierając się na grzyby musimy zachować szczególną ostrożność. O tym, jak grzybobranie może być nieprzewidywalne przekonała się 77- letnia mieszkanka gminy Czarnków. 

…więcej
 
Włamywacz samochodowy w rękach Policji | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
01.09.2014.

kajdanki_i_receMundurowi z Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. zatrzymali 21 – latka, który odpowie za włamanie do samochodu. Mężczyzna za pomocą śrubokrętu otworzył pojazd, a następnie wyjął z niego radioodtwarzacz. Pokrzywdzony oszacował straty na kilkaset złotych. Za popełnione przestępstwo włamywaczowi grozi do 10 lat pobytu za kratkami.

…więcej
 
Włamała się do sklepu spożywczego | Drukuj |
Autor: Karolina Górzna   
01.09.2014.

kajdanki_i_paragraf19 – letnia mieszkanka Trzcianki odpowie za kradzież z włamaniem do sklepu. Kobieta w wyniku przestępczego procederu trwającego niespełna miesiąc spowodowała straty w wysokości 3 tysięcy złotych. Teraz grozi jej do 10 lat więzienia.

…więcej
 
Kierował pod wpływem narkotyków? | Drukuj |
Autor: Administrator   
29.08.2014.

Dzięki zebranym przez siebie informacjom, policjanci z Krzyża Wlkp. zatrzymali 21 latka posiadającego przy sobie narkotyki. Być może mężczyzna odpowie też za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 829