KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Awanse dla policjantów

  Wczoraj, 22 listopada br. Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie insp. Piotr Ryżek uroczyście wręczył policjantom rozkazy personalne o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 2. Uderzył w drzewo. W aucie miał amfetaminę

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie wyjaśniają przyczyny wypadku do którego doszło w niedzielę na trasie Miłkowo-Klempicz. 37-letni kierowca opla zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Podczas przeszukania jego auta mundurowi znaleźli 75 gramów amfetaminy.

 3. Wyróżnienia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

  W piątek, 10 listopada br. w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta zbiórka dla policjantów i pracowników cywilnych garnizonu wielkopolskiego. Podczas uroczystości dwoje funkcjonariuszy z naszej komendy otrzymało wyróżnienia, natomiast nowo przyjęty policjant wypowiedział słowa roty ślubowania.

 4. Zmiana ,,warty” w Komisariacie Policji w Krzyżu Wlkp.

  W dniu 3 listopada br. w krzyskim komisariacie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżu Wlkp. – asp. sztab. Krzysztofa Janki, który odszedł na emeryturę. Uroczystość była jednocześnie okazją do wręczenia rozkazu o powierzeniu obowiązków jego następcy, asp. sztab. Wojciechowi Michałkiewiczowi.

 5. Ogłoszenie o naborze na stanowisko starszego inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

  Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie

 6. Zatrzymani włamywacze i paser oraz zabezpieczone narkotyki

  Czarnkowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców włamania do pomieszczenia gospodarczego oraz pasera, który kupił skradzione fanty. W trakcie prowadzonych czynności w sprawie znaleźli również amfetaminę należącą do włamywaczy. Całej trójce grozi kilkuletnie więzienie.

 7. Złodziej motoroweru w rękach policji

  Zarzut kradzieży usłyszał 17-latek, który zabrał motorower zaparkowany przed jedną z trzcianeckich kamienic. Wartość skradzionego jednośladu właściciel wycenił na kwotę prawie 4 tys. złotych. Za przestępstwo kradzieży mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 8. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 9. Włamał się do piwnicy i ukradł klocki Lego

  W ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Wieleniu wpadł 29-latek, który włamał się do piwnicy sąsiada i ukradł klocki Lego, warte około 400 złotych. Teraz grozi mu do kilku lat pozbawienia wolności.

 10. Złodzieje drewna w rękach Policji

  W poniedziałek w ręce trzcianeckich policjantów trafili dwaj mieszkańcy gminy Czarnków. Mężczyźni zostali przyłapani na gorącym uczynku, jak próbowali ukraść drewno z lasu. Obaj trafili do policyjnej celi, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży. Dodatkowo jeden z nich odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.