KPP Czarnków

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze
Głuchoniemi
Asy Bezpieczeństwa
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Hodował konopie w zaroślach nad rzeką

  W środę kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Czarnków, który nad rzeką posadził 4 krzaki konopi indyjskich. Podczas przeszukania należącej do niego posesji mundurowi znaleźli 1 gram marihuany. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

 2. Najpierw ukradł alkohol, a potem go sprzedał

  Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 23 – letniemu mieszkańcowi Czarnkowa, który w ciągu jednego dnia ,,wyniósł" ze sklepu alkohol warty około 3 tys. złotych, a następnie go sprzedał. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem.

 3. Trzcianeccy kryminalni zabezpieczyli amfetaminę wartą około 9 tys. złotych

  Policjanci z Komisariatu Policji w Trzciance zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukań znaleźli ponad 270 gramów amfetaminy – to ponad 540 tzw. porcji dilerskich. Pod nadzorem miejscowej prokuratury policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Zawody wędkarskie o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów

  W sobotę 9 września br. do Gospodarstwa Rybackiego w Teresinie zjechali się zawodnicy, aby wziąć udział w IV edycji zawodów wędkarskich dla służb mundurowych. Wśród nich byli policjanci, wojskowi, strażacy, policyjni emeryci oraz członkowie rodzin.

 6. Wybuchł gaz!

  Wczoraj wieczorem w mieszkaniu na os. Słowackiego w Trzciance wybuchł gaz. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Wstępnie, powstałe straty oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 7. Uprawiał konopie w foliowym tunelu

  Wczoraj trzcianeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który zajmował się nielegalną uprawą konopi indyjskich. Na jego posesji w foliowym tunelu znaleźli dwa krzewy oraz plastikowe wiaderko z pociętymi już liśćmi konopi. Za prowadzenie zabronionej działalności 43 – latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 8. Awanse z okazji Święta Policji

  W piątek, 21 lipca br. w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Czarnkowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. W uroczystości oprócz mundurowych, wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy cywilni czarnkowskiej komendy. W tym roku nasza formacja obchodziła 98 – lecie istnienia.

 9. Znaleziono portfel

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie poszukują właściciela portfela skórzanego BELLUGIO koloru brązowego prezentowanego na zdjęciu.

 10. III Powiatowe Zawody Pływackie Służb Mundurowych już za nami!

  W miniony piątek basen czarnkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stał się areną rozgrywek pływackich. Po raz trzeci zorganizowano Powiatowe Zawody Pływackie Służb Mundurowych. Do walki stanęło pięć drużyn - Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie, Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Czarnkowie, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Trzciance, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Czarnkowie i Ochotnicza Straż Pożarna z Wielenia. Na czele reprezentacji czarnkowskiej policji stanął Komendant Powiatowy Policji w Czarnkowie – insp. Piotr Ryżek.